Yüzey Temizlik Hatları. Bonderite NT1 Tesisler
Otomatik Sprey Temizleme Hatları


BONDERITE NT1 Nano teknoloji ile HENKEL firmasının yüz yıldır kullanılan geleneksel fosfatlama işlemine karşı önemli bir avantaj sağlayan ürünüdür. Bu yenilikçi ürün getirdiği avantajlarla metal endüstrisinde yüzey işlem alanında devrim niteliği taşıyor. BONDERITE NT1 geleneksel fosfat kaplama uygulama sürecince çıkan fosfat atığını ortadan kaldırıyor, su kullanımını azaltıyor, ağır metal içermediği için COD ve BOD yükünü sıfıra indiriyor, demir fosfat, çinko fosfat kaplamalarındaki ısınma ihtiyacını ortam sıcaklığında çalışarak enerji maliyetlerini %30 oranında düşürüyor, sprey nozülleri, filtrelerin temizliği, eşanjörlerin tıkanması gibi sorunlardan kaynaklanan problemleri azaltarak bakım maliyetlerini düşürüyor, BONDERITE NT1 işlem süresi 20-60 sn. arasındadır.

Geleneksel fosfat kaplamada ise 2-3 dk 'dır. İşlem kısalığı sebebi ile tesis hızı artmakta kapasite artışı nedeni ile %20 tasarruf sağlanmaktadır. Tuz testinde sektör standartları olan demir fosfatta 240 saat çinko fosfatta 400-500 saat korozyon direncini fazlası ile sağlamaktadır.

BONDERITE NT1 kimyasalı ile çalışacak tüm elektrostatik toz boya ve yaş boya tesislerini firmamız başarı ile çalıştırmıştır. Bu yeni teknoloji mevcut çinko fosfat ve demir fosfat tesislerine çok az bir ilave yatırım yaparak dönüştürülebilir. BOYMAK olarak amacımız kaliteyi arttırırken toplam süreç maliyetlerinin iyileştirilmesi daha az enerji, yüksek verim, yüksek çevre bilinci ile üretilen ürünleri sunmak ve müşterilerimizin beklentilerini tam olarak karşılamaktır.

 

Bonderite NT1 Prosesi
  Yağ alma
  Durulama
  DI Durulama
  Bonderite NT1
  Durulama
  DI Durulama
 
Demir Fosfat Hatlar
Çinko Fosfat Hatlar
Bonderite NT1
Reverse Osmosis
Otomatik Dozaj Pompası
Filter Pres
   

English - Russian - Arabian

Anasayfa | Site Kullanım Şartları | Site Haritası | İletişim

© 2012 Tüm Hakları saklıdır.